top of page

HAKKIMIZDA

Mosturoğlu & Çopuroğlu Hukuk Bürosu, 1993 yılında kurulmuş olup, kurucuları meslekte 20 yılı aşan tecrübeye sahip avukatlardır.  Mosturoğlu | Çopuroğlu Hukuk Bürosu, tecrübeli avukatlar ile genç ve dinamik avukatların bir araya gelerek oluşmuş aktif bir kadro ile bugün, gerçek ve tüzel kişilere geniş bir alanda,  özgün ve özel avukatlık/danışmanlık hizmetleri sağlayan bir avukatlık bürosudur. 

Mosturoğlu | Çopuroğlu Hukuk Bürosu, özellikle özel hukuk ve ticaret hukuku alanlarında deneyimli olmakla birlikte hukukun pek çok alanında uzmanlaşmış avukatlardan oluşan bir kadroya sahiptir. Özel ilgi alanı olarak ülkemizde yeni yeni gelişen ve fakat dünyada gelişimini tamamlamış olan Spor Hukuku alanında (özellikle Futbola İlişkin Konularda) Türkiye'nin önde gelen tecrübeli hukukçuları vasıtasıyla faaliyette bulunmaktadır. Büromuzda müvekkilerimize Türkçe ve İngilizce dillerinde hukuki danışmanlık hizmeti verilmekte, takip edilen süreçler ile ilgili olarak düzenli raporlama yapılmaktadır. Hizmet sağladığımız alanlara ilişkin daha çok bilgi almak için lütfen “Çalışma Alanlarımız” bölümüne bakınız.

 

Mosturoğlu | Çopuroğlu Hukuk Bürosu, müvekkil ile kurulacak ilişkinin temelinde Avukatlık Meslek Kuralları doğrultusunda gizlilik, karşılıklı güven ve özenli takip unsurlarını ilke edinmiştir.

erol-ahmed-N23rmTcf0NA-unsplash.jpg
bottom of page